Kredyt bez zdolności kredytowej

Czy wiesz dlaczego tak wielu osobom banki odmawiają kredytów? Bo bardzo realnie oceniają zdolność do ich spłacania.

Dlatego jeśli przedstawiasz bankowi swoja rzeczywistą sytuację finansową, a kolejny raz spotyka cię negatywna decyzja, w głowie powinna zapalić się lampka ostrzegawcza. Czy na pewno te pieniądze są niezbędne? Czy na pewno będę w stanie je oddać?

Są jednak takie sytuacje, kiedy nie masz zdolności kredytowej w oczach banku, ale to wcale nie oznacza, że nie masz jej w rzeczywistości. Bywają też i takie, gdy te pieniądze są naprawdę potrzebne, aby nie wpaść w większe tarapaty. Banki opierają się na twardych dowodach, ale to nie znaczy, że nie ma dla ciebie innego wyjścia. Możesz poszukać firm, które oferują kredyt bez zdolności kredytowej przez internet. Dobra historia kredytowa w BIK, to niemal gwarancja, że otrzymasz pieniądze nawet na drugi dzień. 

Zła historia w BIK – co robić?

Jeśli jednak to negatywna historia w Biurze Informacji Kredytowej jest przyczyną tego, że szukasz pieniędzy poza bankiem, albo wręcz chcesz je przeznaczyć na spłatę już zaciągniętych zobowiązań, aby poprawić swoją historię, zrób to z głową. Zanim złożysz wniosek gdziekolwiek, porozmawiaj z doradcą, który pomoże Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Nie ma sensu wybierać placówek, które sprawdzają BIK, bo każda odmowa pogarsza twoją historię. Ale są takie firmy, gdzie nie tylko możesz otrzymać pieniądze, ale też, od razu zająć się tymi wcześniejszymi pożyczkami. W niektórych wystarczy udowodnić możliwość spłaty, żeby dostać kredyt bez zdolności kredytowej. Przez internet możesz uzyskać pomoc i załatwić wszystkie formalności. 

Oczywiście, musisz mieć świadomość, że im łatwiej dostać kredyt, tym więcej on kosztuje. Zaciąganie kolejnych szybkich chwilówek na spłatę wcześniejszych pożyczek, to ryzyko wpadnięcia w pętlę zadłużenia. Dlatego nie działaj pochopnie. Jeśli dobrze to przemyślisz i przeanalizujesz wraz z doradcą, nowy kredyt może się okazać lepszym rozwiązaniem.